Komik ve Ýlginç
Sayfaya git nceki  1, 2  

nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
mbakal

Kayt: 22 May 2006

MesajTarih: Cum Nis 25, 2008 2:31 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Bir yanlýþ anlaþýlma var,düzeltme yapayým.Kadýn düþmaný falan deðilim tam aksine çok iyi anlaþýrým.Bunlar sadece msn deki arkadaþlarýn gönderdiði mailler,komik ve ilginç olduklarý için düzenleyip yazdým.
Benim düþüncelerimi anlatmýyorlar yani...
Tabi içlerinde gerçeklik payý olan ve benim fikirlerime benzer olan kýsýmlarý var,o ayrý.
Ve önemli bir ayrýntý daha bu mailleri bana daha çok feminist düþünce tarzýný benimsemiþ , üniversiteli arkadaþlarým atmýþtýr.
Kimse üzerine alýnmasýn,burdaki amaç biraz gülümseme ve düþünce tarzlarýndaki farklýlýklarý yakalamak...
Saygý ve sevgilerimle...

En son mbakal tarafndan Cum Nis 25, 2008 2:34 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
feyzossss

Kayt: 30 Mar 2008

MesajTarih: Cum Nis 25, 2008 2:39 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Very HappyVery Happybýsde saka yapmýstýk zaten:)Smile
mbakal

MesajTarih: Cmt Ksm 08, 2008 11:13 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Yaþanmýþ ilginç ve komik olaylar için bu olaylarý gerçekleþtiren insanlara birer alkýþ alalým.

Kaza mahallinde elinde cep telefonuyla koþturup '112'nin numarasý neydi?' diye baðýran sarýþýna,
------------ --------- --------- --------- -----
Birbirlerine ana avrat küfür eden iki kiþinin arasýna girip ikisine de birer tokat atan ve 'Analar kutsaldýr, analara küfür etmeyin, o. çocuklarý!!' diyen Karadenizli aðýr abiye,
------------ --------- --------- --------- -------
Banyonun lambasý yanmayýnca elektrikler kesik zannedip yarim saat gelmesini bekleyen. Beklerken de canim sýkýlmasýn diye televizyon seyreden kiþiye
------------ --------- --------- --------- --------- --
Ailecek televizyon izlerken üst komsu küçük oðlunu göndermiþ. Çocuk ailenin annesine ''X teyze, annem dedi ki, bari haberleri açsýnlar da, biz de dinleyelim'' Ailenin de kýrmayalým, açalým demesi. Ailecek çok iyi niyetli olduklarýndan, televizyonlarý bozuk sanmasý. Yüksek sesten dolayý aileye laf soktuklarýný anlamalarý çocuðun ikinci geliþinden sonra oldu. Bu olayý yasayan aileye,
------------ --------- --------- --------- --------- --
Lisedeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öðretmenimiz AÝDS' in açýlýmýný yapýyor: (A)Allaha (I)syaneden (D)eyyuslarin (S)onu... diyen hocaya...

mbakal

MesajTarih: Cmt Ksm 08, 2008 11:15 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ERKEKLERÝN BÝRER MELEK OLDUÐUNUN KANITI..

Bir gün ormancýnýn biri dallarý ýrmaðýn üzerine sarkan aðaç dallarýný keserken baltasýný suya düþürür "Aman tanrým" diye baðýrdýðýnda bir ýrmak perisi belirir ve "Ne diye baðýrýyorsun?" der. Ormancý baltasýný suya düþürdüðünü ve yaþamýný sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacý olduðunu söyler. Peri suya dalar ve elinde bir altýn balta ile tekrar belirir. ''Baltan bu muydu ?" diye sorar.Ormancý "hayýr" diye yanýtlar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde gümüþ bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. "Baltan bu muydu?" Ormancý yine "hayýr" diye yanýtlar. Peri suya tekrar dalar ve bu sefer elinde demir bir balta ile tekrar belirir ve yine sorar. "Baltan bu muydu?"Ormancý "evet" der. Ormancýnýn dürüstlüðü perin in çok hoþuna gider ve baltalarýn üçünü de kendisine verir. Ormancý mutlu bir þekilde üç baltayla evine döner. Bir zaman sonra ormancý eþiyle birlikte ýrmak boyunca yürürken karýsý suya düþer. Ormancý "aman tanrým" diye baðýrýr. Irmaklar Perisi yine belirir ve sorar: "Ne diye baðýrýyorsun ?" Ormancý "karým suya düþtü" der. Peri suya dalar ve Jennifer Lopez ile birlikte geri döner. "Senin karýn bu mu?" diye sorar. Ormancý "evet" der. Peri sinirlenmiþtir, "Yalan söylüyorsun, gerçek deðil" der. Ormancý "özür dilerim peri, ortada bir yanlýþ anlaþýlma söz konusu. Eðer Jennifer Lopez için hayýr deseydim CatherineZeta-Jones ile geri dönecektin, ona da hayýr deseydim karýmla
dönecek ve her üçünü de bana verecektin. Oysa ben fakir bir adamým ve üç karýmýn sorumluluðunu taþýyabilecek durumda deðilim.
Jennifer Lopez'e evet dememin sebebi budur.."

Bu hikâyeden alýnacak ders:
Ne zaman bir erkek yalan söylüyorsa bunun iyi ve saygýn bir nedeni vardýr ve bu baþkalarýnýn yararý içindir. Kendileri için bir þey istiyorlarsa "nimet çarpsýn"

mbakal

MesajTarih: Pr Ksm 13, 2008 11:41 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ERKEKLERÝN KADINLARDAN RÝCASIDIR.

1) 8 hafta süren bas aðrýlarý baþ aðrýsý olamaz,bir doktora gidin.

2) Alýþveriþ yapmak zevkli deðildir ve asla da olmayacaktýr.

3) "Beni seviyor musun?" diye sormayýn. Emin olun ki sevmesek yanýnýzda bir saniye bile durmayýz...

4) Bizden sizinle ayný üzüntüyü çekmemizi beklemeyin, o sizin kýz arkadaþlarýnýzýn iþidir.

5) Bir yere gittiðimizde, hangi kýyafeti giyerseniz giyin, size çok yakýþýyor, yemin ederiz. O yüzden bir daha sormayýn.

6) Biz erkekler basitizdir. Mesela sizden ekmeði getirmenizi istiyorsak, aslýnda ekmeði getirmenizi istiyoruzdur. Bundan "ekmek Masada deðil" diye bir iðneleme yaptýðýmýz sonucunu çýkarmayýn...

7) Eðer 2 deðiþik þekilde anlayabileceðiniz birþey söylemiþsek ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle öbür anlamýnda söylemiþizdir, boþuna bizi sýkýntýya sokmayýn...

Cool Eðer birþey istiyorsanýz sormanýz yeterli. Birþeyi açýklýða kavuþturalým. Biz erkekler öyle farklý anlamlar taþýyan dolaylý sorularý anlamayýz. Ne istiyorsanýz doðrudan söyleyin...

9) Eðer þiþmanladýðýnýzý düþünüyorsanýz büyük ihtimalle þiþmanlamýþsýnýzdýr zaten. Bize sormayýn, cevap vermeyi reddediyoruzdur.

10) En karmaþýk durumda bile bizim için temel kural þudur: "En kolayýný seç". Bizden komplike þeyler beklemeyin.

11) Erkekler en fazla 16 renk görürler. Mesela, þampanya bir renk deðil, bir içkidir.

12) Erkeklerin çoðunun en fazla 3 çift ayakkabýsý vardýr.

13) Biz basitizdir. O yüzden 30 çift ayakkabýnýzdan hangisinin kýyafetinize
uyacaðýný sormayýn, bilmiyoruzdur. Sormayýnýz.

14) Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol yemek ve mutfak gerçekliðinin icrasýdýr...
Bizi anlamaya çalýþýn lütfen, fazla abartmayýn ama...

15) Size "neyiniz var" diye sorduðumuzda, "hiç bir þeyim yok" derseniz size inanýrýz, bizim için olay bitmiþtir. O yüzden bir þeyiniz varsa doðrudan söyleyin sonra bizi anlayýþsýz durumuna düþürmeyin...

16) Yeteri kadar ayakkabýnýz ve elbiseniz varken bizi iflas ettirmek bir sevgi gösterisi deðildir.

mbakal

MesajTarih: Pr Ksm 13, 2008 11:43 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

iKi REKAT

Adamýn biri elinde büyük bir býçakla camiye dalar ve yüksek sesle cemaata sorar;
- Aranýzda müslüman olan var mý? Korkudan kimseden ses çýkmaz. Kýsa bir an sonra arkalardan yaþlý bir adam ayaða kalkar ve
- Ben varým der. Býçaklý adam;
- Gel arkamdan der ve beraberce camiden çýkarlar. Býçaklý adam dýþarýdaki koyun sürüsünü gösterip;
- Amca, þu koyunlarý kurban edicem ama ben beceremem, bana yardým eder misin? der. Yaþlý adam;
- Tabii der ve iþe koyulur. Bayaðý bir koyunu kestikten sonra;
- Ben yoruldum evlat, artýk baþka birini bulsan iyi olur… der. Adam kan bulaþmýþ býçakla yine camiye dalar ve yüksek sesle tekrar sorar;
- Aranýzda baþka müslüman var mý? varsa çabuk benle gelsin… Az önce çýkan yaþlý adamýn eli býçaklý adam tarafýndan býçaklandýðýný düþünen cemaatten çýt çýkmaz ve ayný anda herkes imama bakar. Ýmam telaþa kapýlarak söylenir;
- Ulan ne diye bana bakýyorsunuz! .. iki rekat namaz kýldýrdýk diye müslüman mý olduk yani

En son mbakal tarafndan Pr Ksm 13, 2008 11:45 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
kuleva yavuz

Kayt: 24 Ekm 2007

MesajTarih: Pzr Ksm 16, 2008 3:37 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

*clap* Paylaþým Ýcin Tþk
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
feyzossss

Kayt: 30 Mar 2008

MesajTarih: Pzr Ksm 16, 2008 7:00 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

var mý aranýzda baska müslüman:DVery Happy:
rew@

Kayt: 10 Ksm 2008

MesajTarih: Pzr Ksm 16, 2008 8:58 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

*lol* he he he güzeldi...teþekkür...
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi
guldengencan

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: Pts Ksm 17, 2008 10:47 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

çok komik yaa *hilarious**hilarious*
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Fýkralar - Komik Yazýlar Tm zamanlar GMT
Sayfaya git nceki  1, 2
2. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz