nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
Muhammet_Ali

Kayt: 27 Ekm 2008

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2008 12:32 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ben Muhammed Ali Yýlmaz .....
07-11-1975 Trabzon ili Çaykara ilçesi ve Þahinkaya köyünde dünyaya geldim.Sýkýntýlý bir doðumdan sonra çilelerle dolum yaþam baþlamýþtýr...
Çocukluðum ve ilk okul yýllarýmýn tamamý ve orta okul 1. sýnýfa kadar orda geçti.Daha sonra Trabzon'a geldim ve liseyi tamamladým.Bu zaman içerisinde karadeniz kavalý çalýyordum ve müzik halk okyunlarý dernekleri ile cemiyetlerde kaval çalýyordum.Bazý folklor kurumlarý ile il dýþý yarýþmalara giderdim.Diðer bir yönde ise spor dallarý olan boks ve kung-fu ile yakndan uðraþtým bu hastalýk halen devam ediyor...1997 e ksdsr memleketimden dýþarý çýkmadým,çýktýysam da yaz aylarý olmuþtur..Kýþýn yörede tv kanalý olan ilk yerel kanalda müzik proðramýna baþladým.Gökkuþaðý Tv nin ilk müzisyenlerindendim.Ve daha sonraki zamanlarda yani 1997 de Ýstanbul yolculuðumdan sonra sanatçý aðabem olan Mustafa Topaloðlu sayesinde deðerli müzik yönetmenin Necip Yýlgýn ile tanýþtým ve amatörlük anlayýþýmdan sýyrýldým.bu eðitim halen devam ediyor..Çok teþekkür ederim hocama...
Ýstanbul'da müzik eðitimi dikkatli bir þekilde devam etmektedir..
Okuyanlara ve göz ucuyla bakanlara sevgilerimle ve saygýlarýmla...
(Karadeniz Bestekar Kaval Üstadý ve Ses Sanatçý Adayý)

En son Muhammet_Ali tarafndan Pr Ekm 30, 2008 7:53 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2008 12:56 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Sitemize hoþgeldiniz. sizi aramýzda görmekten mutluluk duyduk.

En son myefsane tarafndan Pts Ekm 27, 2008 1:03 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
ishak_hoca

Kayt: 27 Au 2007

MesajTarih: Pts Ekm 27, 2008 1:38 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Aramizda sizide görmwk bize kývanç verir hoþgeldiniz
Baa dn
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Cum Ksm 07, 2008 4:03 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

[center][/center]
Baa dn
ahmetyuce

Kayt: 24 Arl 2007

MesajTarih: Cum Ksm 07, 2008 9:13 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

deðerli sýnýf arkadaþý m ali sitemize üye olduðu için teþekkür ederiz hoþ geldin kardeþim m.ali kardeþimizin sesi çok güzeldi fen bilgisi öðretmenimiz ahmet tabur dersin son dakkalarýnda m.aliye þarkýlar söyletirdi sesini çok beðenirdi engüzel þarkýçýmýz o idi birde özgür selçuk arkadaþýmýz vardý oda fena deðildi ikiside çok güzel söyledi m. alide top hastalýðý da vardý hele pas atmadýðýnýz zamanlar aðlamaklý tepki gösterirdi o günler baþkaydý kasetlerin çok güzel daha çok parlamaný gönülden istiyoruz müzik hayatýnda baþarýlar bi tavsiyem olcak biraz daha profösyenel aðýrlýklý çalýþýrsan daha iyi olur acizane fikrim kardeþim görüþmek üzere
Baa dn
Muhammet_Ali

Kayt: 27 Ekm 2008

MesajTarih: Sal Ksm 11, 2008 1:38 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ahmet yüce nasýlsýn kardeþim benim.
Ey gidi eski günler..neydi o günler deðil mi
Ama o günleri unutan çok kiþi var.geçmiþini unutan.birazda adamlýkla alakalý deðil mi ahmet??
Ankara'ya selamlar..

En son Muhammet_Ali tarafndan r ub 04, 2009 8:36 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi
KuLeVaYaVuZ

Kayt: 04 ub 2009

MesajTarih: r ub 04, 2009 7:23 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Muhammet Abi Burdada Karþýlaþtýk Nasýlsýn Muhammet Abi
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Tanýþma Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz