nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
holasides

Kayt: 01 Hzr 2006

MesajTarih: Pts Mar 09, 2009 1:03 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

(Aþaðýda anlatýlan bu olay resmi kayýtlardan alýnmýþtýr.)

Saygý deðer Hakim Bey..

Saygýlarýmla size açýklama özgürlüðümü kullanarak bazý þeyleri bildirmek istiyorum. Umarým bu durumu en kýsa zamanda açýklýða kavuþturursunuz.
Þu günlerde askerliðe çaðrýlacaðým.
Adým Cafer Keskinbýçak .
24 yaþýndayým ve þu anda 44 yaþýnda olan Mahmure adýndaki dul bir bayanla üç yýl önce evlendim.
Evlendiðim kadýnýn þu anda 25 yaþýnda Düriye bir kýzý var ve babam Ferit Keskinbýçak ise bu bahsetmiþ olduðum üvey kýzým Düriye ile geçen yýlýn ocak ayýnda evlend i. Böylelikle babam, karýmýn kýzý ile evlendiði için damadým olmuþ oldu.
Ayný zamanda , üvey kýzým da babamla evlendiði için üvey annem olmuþ oldu.
Karýmýn geçen sene benden hamile kaldý ve bir Kamil adýný koyduðumuz bir oðlumuz oldu.
Oðlum Kamil, üvey kýzým Düriye'nin erkek kardeþi ve ayný zamanda babamýn da hem kayýnbiraderi ve hem de torunu, üvey annemin de erkek kardeþi olduðu için benim de dayým oldu.
Babamýn eþi yani üvey kýzým Düriye geçen sene kasým ayýnda babamdan bir erkek çocuðu dünyaya getirdi ve adýný Arif koydular.
Arif'te ta babamýn oðlu olduðu için benimde erkek kardeþim ve de kýzýmýn oðlu olduðu için de benim torunum oldu.
Yani ben de ayný zamanda torunum olan Arif'in erkek kardeþi oldum.
Ayrýca bir annenin evladýnýn babasý eþi olduðuna göre bende eþimin kýzýnýn babasý olmuþ oldum.
Ayný zamanda kýzýmýn erkek çocuðunun da erkek kardeþi oldum.
Kýsacasý ben þimdi ayný zamanda üvey kýzým Düriye'nin oðlu Ari f'inde büyük babasýyým.
Sayýn hakim bey sizden ricam, benim askerlik görevimden muaf olmam yönünde karar vermenizdir.
Zira þu anda ben…..
Babam Ferit Keskinbýçak'ýn oðluyum.
Babamýn üvey kýzým ile olan evliliðinden doðan Arif Keskinbýçak'ýn büyükbabasýyým.
Ayný zamanda babamýn torunu olan oðlum Kamil Keskinbýçak'ýn babasýyým.
Bu durumda, sizde iyi biliyorsunuz ki mevcut kanunlarýmýz uyarýnca büyükbaba, baba ve oðul ayný zamanda askerlik yapamazlar..

Saygýlarýmla…
Cafer Keskinbýçak.

MAHKEME KARARI :

Not:

Adýyaman ili …….. ilçesi ….. Asliye Hukuk Mahkemesince….. ;
Adli Tabiplik raporunda belirtilmiþ olan psikolojik rahatsýzlýklarýndan ve (!) aile içindeki dengesizliklerden dolayý Cafer Keskinbýçak'ýn askerlik hizmetinden muaf tutulmasýna ve askerlik þubesindeki dosyasýna bu þekilde iþlenmesine karar verilmiþtir

En son holasides tarafndan Pts Mar 09, 2009 7:45 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Fýkralar - Komik Yazýlar Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz