nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
holaysali61

Kayt: 26 Ksm 2007

MesajTarih: Sal Ksm 27, 2007 12:56 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Zenginin biri ölümüden ve kabirdeki yalnýzlýktan cok korkarmýþ."Kim öldügüm gece kabre girerek sabaha kadar benimlekalýrsa servetimin yarýsýný ona baðýþlýyacaðým "diye vasiyet edmiþ.Öldügünde kim onunla birlikte kabre girib sabahlamak ister?diye araþtýrmýþlar.Kimse cýkmamýþ.Nihayet bir hamal.Benim bu dünyada sadece bir ipim var kaybedecek bir þeyim yok. Sabaha kadar durursam zengin olurum,diye düþünerek kabul etmiþ.Böylece hamalýda zenginle birlikte defnetmiþler.Sorgu sual melekleri gelmiþ.Bakmýþlar kabirde bir ölü bir canlý var "Nasýl olsa bu ölü elimizde,biz þu canlý olandan baþlayalým"demiþler ve hamalý sorgulamaya baþlamýþlar."o ip kimin?Nereden aldýn?Niye aldýn?Nasýl aldýn?Nerelerde kulandýn?"sabaha kadar sorgu sual devam etmiþ,adamýn hesabý bitmemiþ. Sabahleyin kabri acýb hamalý cýkarmýþlar._tamam servetin yarýsý senin demiþler.Aman demiþ hamal,istemem kalsýn .Ben,sabaha kadar bir ipin hesabýný veremedim. O kadar servetin hesabýný nasýl veririm?demiþ
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder
SERUVEN

Kayt: 18 ub 2007

MesajTarih: r Ksm 28, 2007 6:49 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yüreðine saðlýk çok güzeldi sevgi ve muhabbetle.....
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Dini Konular Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz