Üyeler

nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
safak035

Kayt: 17 Ksm 2006

MesajTarih: Pts Ekm 15, 2007 10:10 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalýþýyorm da þu sohbet odasýna belli kiþilerden baþka kimseyi sokamkýyoruz nedenini çözebilmiþ deyilim

En son safak035 tarafndan Cmt Nis 12, 2008 1:17 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Pts Ekm 15, 2007 5:39 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

çalýþmaya devam artacak herþey Smile
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
mizan

Kayt: 03 Tem 2007

MesajTarih: Pts Ekm 15, 2007 8:05 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

devam et sen yine de
guldengencan

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: Pr Mar 06, 2008 12:03 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

hepinize selamlar bende adresin açýk açýk yazýlmasýndan yanayým yanlýz msn adresini de yazalým ama ekleyen çok oluyo belki beyler sizin msn adresinizi eklemiyorlar ama biiz bayanlarýn hemen ekliyorlar ve bizim köylü olmalarý kötü olmalarýný engellemiyor.rahatsýz edenlerde var içlerinde ben sadece msn adresimi yazmýyorum adýmý kim olduðumu nerde yaþadýðýmý öðrenmek isteyen profilimi inceler zaten msnde görüþme iþini zaten yapýyoruz önemli olan msnde görüþmek deðil burada görüþüp siteyi zirveye çýkarmaktýr bir arada olmaktýr.sitede kimse olmasa dahi ben çýkmýyorum ve sitedeki her yeri inceliyorum ve bu çok keyifli tavsiye ederim.bencede bayanlarýnda ilgi göstermesi lazým. herkese saygýlar sevgiler*clap*
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
kemalCUMAN

Kayt: 26 Arl 2006

MesajTarih: Pr Mar 06, 2008 12:53 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Deðerli üyemiz Gulden gencanýn hassasiyetleri için site yönetimi adýna kendisine teþekkür ediyorum. Günümüzde öyle bir yaþama teslim olduk ki; ne mazimizi, ne akrabamýzý ,köyümüzü ve köylümüzü tanýmak için bir gayretimiz var. Dünle bu günün arasýnda kapanan kapýlarý açamazsak bizlerde kaybolup gideceðiz. Bugün dünyanýn bir çok ülkesine yayýlan holaysalýlar arasýnda iletiþim gitgide azalýyor. Nesillerin deðiþmesiyle bu iletiþimsizlik daha da artýyor. Farklý ülke ve þehirlerde doðup büyüyen yeni nesil, kendi Köyünü ve köylüsünü tanýmaktan yoksun býrakýlmýþ, köyü ya hiç görmemiþ, ya da sadece bir iki haftalýk tatilden tanýyor. Yeni nesil, köyün tarihini, bilmiyor, Sitemiz bu sorunlarý bir nebze de olsa azaltmayý amaçlýyor. Unutulmamalýdýr ki Köyünü ve Köylüsünü tanýmayan kendini tanýmasý zor. Bu amaçla yola çýkan sitemiz siz deðerli üyelerimizin katkýsý ile büyümeye devam etmektedir. Burada tüm üyelerimize ve aramýza katýlacak hemþerilerimize site yönetimi olarak bir önerimiz var. Gelin herkes adý soyadý veya lakabý ile baþlayan kullanýcý isimlerini kullanalým bununla ilgili siz deðerli üyelerimiz bu konuda hassasiyetimizi sürekli gündeme getirerek en yakýnýnýzdaki üyelerimizi uyararak herkesin tanýyabileceði bir kullanýcý isimlerinin yazýlmasý için bir kampanya baþlatalým. Bunlarý bu siteye aktararak ,Unutulmayacaklarý gelecek nesillere aktaralým .Sitemizin ana hedeflerinden olan herkesi burada buluþturma ve tanýþtýrmayý ve sonunda Holaysalý olma bilincine ihtiyacýmýz var. Gelin çocukluðumuzdan beri hayallerimizde hiç düþmeyen , kökümüzün bulunduðu köyümüzden kopmadan asaletimizle yaþayalým. Bunu yaparken içimizde yanlýþ yapanlara, birliðimize ve dirliðimize zarar verecek olanlara asla hiç bir þekilde müsaade etmeyelim. Gün birlik zamaný tüm hemþerilerimizi bu birlikteliðe katký saðlamaya çaðýrýyoruz .herkese selam ve sevgilerimle..

En son kemalCUMAN tarafndan Pr Mar 06, 2008 12:54 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
guldengencan

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: Pr Mar 06, 2008 3:00 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

kemal abicim çok teþekkür ederim gerçekten biz yeni nesil olaraktan hiç birþeyi kimseyi bilmiyoruz burda tanýyorum daha akrabalarýmý.
nekadar çok akrabam varmýþ.sadece akrabalar deðil dostluklar da kuruluyor.inþallah her zaman böyle güzel devam eder kötü niyetliler zaten aramýzda yeri yoktur saygýlar
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
ahmetyuce

Kayt: 24 Arl 2007

MesajTarih: Pr Mar 06, 2008 7:26 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

þu bir gercekki çoçukluðu köyde gecen varsa siteden kopamaz en azýndan hergün takip etmek lazým ben mesela bakmadan duramýyorum acaba yeni haber yeni resimler yeni izlenimler beni siteye yönleendiriyor köyümüzü sevitorsak birazdaha duyarlý olmaya gayret gösterelim teþekkürler
Baa dn
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Cum Nis 11, 2008 6:45 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Kemal abinin dedikleri çok doðru.Yeni nesil þehirde büyüyen biri maalesefki ki köylüsünü özellikle köyde yaþayan akrabasýný tanýmýyor.Bunun baþýnda tabiki iletiþimsizlik geliyor.Ýletiþimin saðlanmasýnda þu anda en büyük etken yeþilalan.net sitesi.Þu anda da üye sayýsý bini geçmekte ve her günde artmaktadýr.Sitemizin oluþumu için çaba gösterenlere ne kadar teþekkür etsek azdýr.Bir vefat haberi, düðün, baþarý haberleri olduðu zaman hemen siteden haberdar edebiliyoruz.Ayrýca sitede insanlar birbirini tanýmakta, düþünceler aktarmakta.Bizde üstümüze düþen görevi yaparak sitemize katkýda bulunalým.Site yeþilalan köylüleri tarafýndan zirveye çýkarýlýr, baþkalrý tarafýndan deðil...
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Tanýþma Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz