nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
derya

Kayt: 11 Arl 2007

MesajTarih: r Au 27, 2008 7:51 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Utanýrým Ya RABB(C.C.) !!!

Utanýrým ya Rahman(C.C.) ! senin aþkýn ile açan ve hoþ kokular veren bir gül olamadým. Bir güneþ olup doðamadým bir rüzgar olup esemedim.

Bütün mahlukat sana itaat ederken aþk ile Hu çeker aþk ile döner Yunus misali...

Utanýrým ya Rahman(C.C.) ! gaflet uykularýmdan utanýrým. Sabahlara kadar sana secde eden bir Ebubekir (R.A.) bir Ömer (R.A.) bir Osman (R.A.) olamadým. Onlar gibi Rasule(S.A.V) aþýk olamadým onunlayken bile hasret kalamadým...

Utanýrým ya Rahman(C.C) ! Eshabý Guzinin tövbesinden utanýrým. Uzeyr (R.A.) olup harama baktým diye vuramadým kendimi daðlara aðlaya aðlaya AFFET YA RABBÝ (C.C) ! diyemedim.

Utanýrým Ya Rahman(C.C) ! mümin din kardeþlerim zulm altýndayken gidip Ali (R.A.)olamadým. Senin Rýzan için öldüremedim onlarý. Ömer (R.A.) gibi hanýmýný çocuklarýný yetim öksüz býrakmak isteyen gelsin diyemedim...

Utanýrým Ya Rahman(C.C) ! korkamadým yataða girip uyumaktan Seddad Bin Evs olamadým yataktan kalkýp sabaha kadar secde edemedim.

Ya Rahman(C.C) ! ne güzel kullarýn var ben onlardan olamadým. Simdi aðlýyorum sessizce. Sanki oturduðum yerde ölümümü bekliyorum. Yok misali yasýyorum.. Her vasýtaya bindik fanide simdi sýra tabut denen cansýz ata binmekte...

Þehadettir arzuhalým nasib edermisin Ya Rahman(C.C) !!! Cennette Cemalinle þereflendirir misin bu acizi ?. RAHMETÝM GAZABIMDAN ÜSTÜNDÜR buyurmuþsun. Rahmetinle muamele eyle bizlere biz aciz kullarýnýz. Öylesine bir ölüm nasip eyleki Azrail as geldiðinde hoþ gelsin ve geldiðinde o görevini yerine getirmeden sen bizlerden Razý ol ÝnþaAllah...

AMÝN

(alinti)

Düþ(L)üyorum..
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Dini Konular Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz