nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Pts Au 04, 2008 7:52 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ayrýntýlar Burada

Þenliðe katýlamadým ama güzel geçtiðini tahmin ediyorum. Toplantýlarda tartýþýlan bir çok konu (derneðin duyurulmasý gibi) yok gibi duruyor. Katýlanlar görüþlerini yazarsa seviniriz.
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
guldengencan

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: Pr Au 07, 2008 7:08 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

resimlere bakýlýrsa güzele benziyo ama kimsede yorum yazmamýþþ yazsalardý bizde nasýl geçtiðini bilirdik
myefsane

MesajTarih: Pr Au 07, 2008 7:23 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

kimse gitmedi galiba zaten kalabalýkda deðilmiþ Smile olay anlaþýldý.
Baa dn
guldengencan

MesajTarih: Pr Au 07, 2008 7:28 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

bencede öyle Smile
koseoglu

Kayt: 24 Ekm 2006

MesajTarih: Pr Au 07, 2008 7:34 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

arkadaþlar merak etmeyin kalabalýktý.ve oldukca eglenceli gecti.en kalabalýklarýndan bitanesiydi

siz gelmediniz diye camur atmayýn lutfen Smile

þaka bi tarafa eðlenceliydi.

En son koseoglu tarafndan Pr Au 07, 2008 7:36 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
guldengencan

MesajTarih: Pr Au 07, 2008 8:03 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yok ya çamur atmýyoz kimse yorum yazmamýþta ondan öle dedik Smile:)allah neþenizi daim etsin ne diyelim.
myefsane

MesajTarih: Pr Au 07, 2008 9:08 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Alnt:
koseoglu yazdý:
arkadaþlar merak etmeyin kalabalýktý.ve oldukca eglenceli gecti.en kalabalýklarýndan bitanesiydi

siz gelmediniz diye camur atmayýn lutfen Smile

þaka bi tarafa eðlenceliydi.

tabi horon resimlerinde senin eðlendiðin görülüyor. Smile .... Aslýnda bu konuda yapmak isteidðimiz þenlikteki eksiklikler yada katýlýmcýlarýn þöyle yapsak iyi olurdu diyecekleri bir konuyu ortaya çýkarmak. Madem konu açýldý söyleyelim.

Derneðin standýný gördüm.

Stand boþtu bu biraz garibime gitti. Kötü eleþtiri anlamýnda demiyorum bunu Þenliðimizi nasýl geliþtirebiliriz manasýnda yorum yapmak istiyorum.

1. Dernek kuruldu bunu herkese bu sayede gösterdik. Derneðin sitesi olarak www.yesilalan.net 'in reklamlarýnýda görmek isterdik.

2. T-shirt ler Seneye inþallah basýlacak

59 YTL gibi bir fiyata geliyor bunu daha ucuza daha güzelini yaaptýrabiliriz. (inþallah)

3. Bu t-shirtleri sanatçýlara giydirebiliriz. (Reklam açýsýndan)

4. Çadýrda laptop ve internet baðlantýsý ile siteyi gelenlere tanýtabiliriz.

5. Yapmayý ciddi olarak düþündüðüm gençleri bir araya toplayýp Tanýþmak ve Köy için neler yapýlabilir. Düþüncelerini almak istiyorum. Unutulmamalýdýr ki bugunun gençleri yarýnýn yaþlýlarýdýr.

Bunlar sadece kendi düþüncem tabi bunlar için ilk olarak maddi sonra manevi güç, Maddi olarak uðraþýlsa bulunur manevi olarak bu sorumluluklarý alacak kimse varmýdýr buda ayrý bir tartýþma konusu aklýma gelenler sadece bunlar geldikçe buraya yazmaya devam edeceðim.
Baa dn
guldengencan

MesajTarih: Cum Au 08, 2008 6:02 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

güzelbi fikir *clap**clap*
MuR@T_ToSuN

Kayt: 03 Hzr 2006

MesajTarih: Cum Au 08, 2008 10:09 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yorum yapýlmamasýnýn nedeni bence þenliklere katýlanlarýn daha yayladan inmemiþ olmasý olabilir. Smile geçen seneye göre katýlým az oldu fakat eðlenceliydi. bir tek eksik havanýn kapalý olmasýydý. buna raðmen kalabalýðýn baþýndan sonuna kadar herkes net bir þekilde birbirini görebiliyordu. gelenler piþman olmamýþtýr gelmeyenler veya gelemeyenler piþman olmuþtur.

ismail kardeþimin düþüncesi doðru sadece bi stant kuruldu ve bir afiþ asýldý ne tanýtým vardý ne baþka bir þey. tanýtým için baþka þeylerin olmasý þart.

En son MuR@T_ToSuN tarafndan Cum Au 08, 2008 10:10 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
guldengencan

MesajTarih: Cum Au 08, 2008 10:52 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

*no*evet gelmediðime çok piþman oldum
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Cum Au 08, 2008 12:16 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Þenlike gelenler horonla çoþtular.Hava kapalý nedeniyle köyde idim.Ama tahminen ve resimlere bakýlýrsa herkes coþtu.Havanýn etkisi oldu þenliðe katýlým oranýna.Ama horon yaðmurda da baþka oynanýyormuþ, öyle demiþ oradakiler.Sonuçta eðlenenler þenliðe gidenler oldu.Gidemeyenler ise resimlerle yetindik...
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
merve lort

Kayt: 21 Ksm 2007

MesajTarih: Cum Au 08, 2008 4:35 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

bnde piþmaným ama gelemedim seneye asla kaçýrmam:D
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi
hakkibaltaci

Kayt: 09 Nis 2008

MesajTarih: Cum Au 08, 2008 9:37 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Hey gidi yalan dünya hey ! Ne günlere kaldýk. Millet teslliyi, huzru eðlencede, þenlikte horonda arýyor. Ama bir mümin için asýl þenliðin kuran, iman ve ibadet olduðunu unuttuk herhalde . Eminim þimdi herkes bana tepki gösterecek ama bu þenliðe gidenlere birkaç sorum var. Cevap yazarsalar memnun olurum .
1-Þenlikde Allah'ýn hoþuna giden bir hareket varmýydý ?
2-Allah geçirdiðimiz her saniyenin hesabýný sormayacak mý ?
3-Orda horon oynayan bayan ve erkekleri gördünüz. Mahremlik-namahremlik kavramlarý nerdeydi.Buna dikkat edildi mi ?
4-Oraya giden gençlerin sizce birinci amacý neydi ?
5-Resülüllah efendimiz mübarek kabri þerifinden çýksa ve oraya gelse bizde : 'Buyur ya resülüllah gel sen de bize katýl' deye bilecekmiydik
6-Eðer kaynaþma ve dayanýþma amaçlanmýþsa, dostlarý görme amacý vardýysa; zaten dinimizin sila-ý rahim emri var. Eþ dost ziyareti yapmamýz zaten farz deðil mi ?
7- En büyük kaynaþma , birlik ve beraberlik cemaatla namaz kýlmada saðlanmýyor mu ?

Evet bunlar benim acizane görüþlerim. Vallahý muhalefet olsun diye yazmadým. Amacým düþüncelerimi paylaþmak. Ýster katýlýn ister katýlmayýn; ama lütfen görüþlerime saygýlý olun.Hiç kimseyle düþmanlýk amacýmda yok , eðer bu iddalarým yanliþsa Allah aþkýna doðruyu siz yazýn aydýnlanalým.
Nerde yanlýþ söyledimse düzeltin.sizde kendi doðrularýnýzý belirtin.
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Cmt Au 09, 2008 10:40 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Tesbitleriniz güzel, fakat þenliðe gitmek için atýlan adým önemli.Eðer baþka bi niyetle giden onu her zaman baþka yerde de yapar.Onun için yer mekan önemli deðil.Burada eðer birþeyler yapýlýyorsa iyi niyetliler için yapýlýyor kötü niyetliler için deðil.
Size katýlýyorum ama tanýþma açýsýndan da iyi bir yer olarak görüyorum...
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Serbest Kürsü Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz