Üniversiteli Hemþerilerimiz
Sayfaya git 1, 2  Sonraki  

nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Cmt Eyl 13, 2008 10:36 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Arkadaþlar bu konu sabitlenecektir. Burada kendinizi ve nerede okuduðunuzu yada Üniversiteye hazýrlanan (Lise) arkadaþlarýmýzý bu baþlýk altýnda toplamak istiyoruz.

Bu baþlýkdaki amacýmýz

1. Genç arkadaþlarla tanýþmak kaynaþmak.
2. Gençlerin seslerini duyurmak için (Ayrýntýlar için Týklayýn)

[url=
http://www.new.facebook.com/group.php?gid=24776979317][/url]

En son myefsane tarafndan Pzr Eyl 14, 2008 9:07 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
myefsane

MesajTarih: Cmt Eyl 13, 2008 10:37 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Dana önceki mesajlardan üniversitede okuyan arkadaþlarýn iletilerini burada topladýk.

Alnt:
feyzossss Mesaj Tarihi 03/04/2008 20:28
eee barý bende katýlým bende cocuklarýnýz varsa onlara ABC ogretýrým yaný ýnsallahh bý mezun olým daha 2 yýmde laf aramýzda

Alnt:
sevinc Mesaj Tarihi 03/04/2008 21:50
slm arkadaþlar bende KTU iþletme 4.sýnýf öðrencisiyim dolandýrýclýk konusundaki sorularýnýza itinayla cvp verilir. biggrinbiggrinbiggrin

Ayrýca önlisans ilahiyat son sýnýf öðrencisiyim tüm açýköðretimzedelere haftasonundaki sýnavlarda baþarýlar...

Bilgilerini güncellemek isteyenler burada yazabilirler.

En son myefsane tarafndan Cmt Eyl 13, 2008 10:49 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
myefsane

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2008 9:07 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Artýk grubumuz da var. Hayýrlý olsun Smile
Baa dn
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2008 10:02 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Grubumuzun kurulmasý çok güzel.Ýnþallah sitemiz sayesinde pek çok kiþi tanýþacak...
feyzossss

Kayt: 30 Mar 2008

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2008 10:08 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ben KTÜ Fatih Eðitim Fakültesi Sýnýf Öðretmenliði 3.sýnýf öðrencisiyim :)grubumuz herkese þimdiden hayýrlý olsun Smile

En son feyzossss tarafndan Pzr Eyl 14, 2008 10:53 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi
sahina61

MesajTarih: Pzr Eyl 14, 2008 10:10 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ben Abdurrahman Þahin.Þuanda ksü elbiatan meslek yüksekokulunda Ýþletme bölümü 2.sýnýfta okumaktayým...

En son sahina61 tarafndan Pzr Eyl 14, 2008 10:11 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
bengisu

Kayt: 13 Eyl 2008

MesajTarih: Pts Eyl 15, 2008 10:44 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ktü'de deðilim samsun 19 mayýs üniversitesi tarih bölümü son sýnýftayým tarih konusunda aydýnlatýlmak isteyenleri aydýnlatabilirim
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Y@s@R_61

Kayt: 02 Arl 2007

MesajTarih: Pts Eyl 15, 2008 7:58 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ooo geliyorum feyzosss ktu fatih eðitim fakultesine seneye inþallah kazanýrsam bilgisayar öðretmeni olucam inþallah
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
myefsane

MesajTarih: Sal Eyl 16, 2008 8:45 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Kendini tanýtan arkadaþlara teþekkür ediyoruz.
Baa dn
sahina61

MesajTarih: Cmt Ekm 04, 2008 12:29 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Üniversitede ki arkadaþlar neden kendinizi burada tanýtmýyorsunuz.Koskoca 1400 üyeli sitede 4 kiþi mi var okuyan...
celalettin_usta

Kayt: 06 ub 2009

MesajTarih: Cum ub 06, 2009 9:07 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

selamlar genç kardeþlerim.ben daha yeniyim sitede.köyümden uzaklardada yaþasamda hatta ömrümde bir kere gitmiþ olsamda yinede hani derlerya kaný kaynamak diye sanýrým öyle biþi olsa gerek. oralarý gerek fotoðraflardan gerkse tv den izlediðimde içim gidiyor.neyse lafý uzatmayým ondokuz mayýs üniversitesi zihin eng. öðretmenliði ve rehabilitasyon bölümünde okuyorum bende.2, sýnýftan devam ediyoruz bakalým.herkese baþarýlar dilerim. saygýlarýmla
myefsane

MesajTarih: Cum ub 06, 2009 10:08 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

celalettin_usta bir üniversiteli hemþerimizi aramýzda görmekten mutluluk duyduk. Medeni cesaretinden dolayý seni tebrik ediyorum. Aramýza hoþgeldin. Nufus cüzdanýnda doðum yeri yeþilalan yazanlarýn faydalandýklarýndan sende faydalanýrsýn umarým Smile
Baa dn
mudekler

Kayt: 27 Oca 2008

MesajTarih: Pzr ub 08, 2009 7:42 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

slmlar arkadaþlar bnde mudeklerden betül bakal aynen banada memleketimi görmek 2-3 defa nasip oldu bnde hep fotograflaryla büyüdüm netten tvden araþtýrdým küçükken hep bi meraktý içimde geçen sene erzurum atatürk üniversitesi ilkögretim matematik ögrtmnligini kazanýnca trabzona yakýnlaþtým 6 saatçik:)biþi þuanda ewime kýrþehire ara tatile geldim yine son sürat 2. döneme baþlýcaz ilerdede inþ görevimle birlikte trbzon nasip olur da hayatýma orda devam edrm;);)hepinize bnde baþarýlar diliyorum sitede çok güzel olmuþ emegi geçenlerin eline saglýk...

MesajTarih: Pzr ub 08, 2009 8:13 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Sende hoþegldin betül erzurumda okuyan köyümüzde ikamet eden 4-5 kiþi buluyor. Öðretmenlikte okuyan arkadaþlarla görüþme imkanýn olursa görüþmeni öneririm. Köye olan bu hasretiniz bitmesi dileðiyle....
Baa dn
mudekler

Kayt: 27 Oca 2008

MesajTarih: Pts ub 09, 2009 3:57 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yaptýgýnýz bu bölüm çok güsel üni gençlerinin tanýþmasý için ama erzurumda 2. yýlým olmasýna ragmen ne yalan söyleyim yeþilalandan kimseye rast gelemedim varlarsa tabi tanýþmak isterim

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Tanýþma Tm zamanlar GMT
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz