nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
gizliozne

Kayt: 31 Ekm 2008

MesajTarih: Pzr Oca 04, 2009 6:18 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ortalýk çok suskun, mezarlarýn alýþýlagelmiþ aðlamalýk aðýtlarý yok, burda herkes sus pus olmuþ. Öyleki biri konuþsa aðzýndaki kelimeler düþmeden vurup öldürülecekti. Aralarda kelime cinayetleri dolaþýyor kendi içlerinde kelime katili oluyorlar.

Ama durun bir aðlayan var orada aðlayan bir kadýn. Kim bu kadýn ve neden bu kadar küçük kazýlmýþ bu mezar. Daha sonra bir adamýn kucaðýnda beyazlarý sarýlmýþ ufacýk bir beden getiriliyor kefeninin üzerinde küçük kýrmýzý bir leke, leke tam kalbinin üzerinde. Bir anne aðlýyor ve sarýlýyor küçücük bedene kadýnýn aðzýndan þu cümleler dökülüyor; ''seni de aldýlar elimden'' Baþka neyi alýnmýþtý ki bu kadýnýn elinden, neleri alýnmýþtý. Kadýn devam ediyor sonra, ilk sað kolumu aldýlar benden ama, kadýnýn sað kolu saðlam, sonra diyor sol kolumu aldýlar benden ama, sol koluda saðlam, þimdi ise bacaklarýmý aldýlar, ama kadýn yürüyebiliyor.

Filistin'de her sabah bir anne aðlar mezar baþýnda, sessiz ve içli anlarýn ilk göz aðrýsýný alýrlar ve annenin sað kolu gider, sonra ikinci evladýna sýra gelir annenin sol kolu gider. Þimdi ise annenin çocuðunun kalbine isabet etmiþtir bir kurþun ve anne diz çöker, yediði kurþun yarasýndan daha büyük bir yaradýr, acýtýr ve her daim kanatýr.

Filistin'de anneler dilsizdir

Filistin'de anneler kolsuzdur

Filistin'de anneler sakattýr

Filistin'de anneler anadýr ama ne varki bunu anlamazlar...

Taþa Tank

Sapana Silah..Gerisini siz anlayýn artýk...

E.Coþar...
htc gncn

Kayt: 20 ub 2008

MesajTarih: Pts Oca 05, 2009 11:28 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

okurken aðlamamak mümkün deðil ne olur onlar için biraz gözyaþýyla dua inþaallah Allah rahmetini ve zaferini indirecek o köpekleri Kahhar (c.c) ismiyle kahredecektir.Allah razý olsun yazýlarýnýz çok güzel
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder
gizliozne

Kayt: 31 Ekm 2008

MesajTarih: Cum Oca 09, 2009 2:39 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Alnt:
htc gncn yazdý:
okurken aðlamamak mümkün deðil ne olur onlar için biraz gözyaþýyla dua inþaallah Allah rahmetini ve zaferini indirecek o köpekleri Kahhar (c.c) ismiyle kahredecektir.Allah razý olsun yazýlarýnýz çok güzel

inþaallah Rabbim ýslah etsin.

Allah sizden de razý lsun.

ben sadece aracý olarak yazýlar ekliyorum beðendiðinize sevindim
kemalCUMAN

Kayt: 26 Arl 2006

MesajTarih: Cum Oca 09, 2009 9:55 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Güncel bir konuyu gündeme getirdiðin için teþekkür ederim...

Bazi gerçekleri görmek istemeyiz veya önemsemeyiz,,
Gördüðümüz bu yaþananlar ise baþýmýza gelmiyorsa umursamayýz.
Ama bir gün o gördüklerimizi bizlerde yaþayabiliriz.
Herkesi; israilin yaptýðý bu vahþet karþýsýnda daha duyarlý olmaya çaðýrýyorum...selam ve sevgilerimle

Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Serbest Kürsü Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz