Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
myefsane

MesajTarih: Prş Oca 29, 2009 10:05 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İsrail Cumhurbaşkanı Peres'in açıklamalarını protesto eden ve ve oturum başkanının kendisine kısıtlı söz verdiğini söyleyen Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir" dedi ve oturumu terk etti.

İsrail Cumhurbaşkanı Peres'in yaklaşık 25 dakika konuştuğunu, kendisine 12 dakika süre verildiğini söyleyen Erdoğan, Peres'in sürekli kendisine dönerek yüksek sesle konuşmasına tepki gösterdi. Peres'i eleştiren Erdoğan, "Sayın Peres benden yaşlısın. Sesin çok yüksek çıkıyor. Çünkü bunun nedeni suçluluk psikolojisidir" dedi.

Erdoğan, "Ben, 'Filistin'e tankların üstünde girmeyi seviyorum' diyen İsrail başbakanları gördüm' ifadelerini kaydetti. "Zulme alkış tutanları da kınıyorum" diyen Erdoğan, Tevrat'ın 6. maddesinde "öldürmeyeceksin" dendiğini anlatırken, oturum başkanı kendisine müdahale etti.

Durumu protesto eden Başbakan Erdoğan, "Benim için Davos bitmiştir, bundan sonra da Davos'a gelmem" dedi.

İzlemek için Tıklayın

Kaynak
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi MSN Messenger
sahina61

MesajTarih: Cmt Oca 31, 2009 11:37 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cevabı tüm dünyayı olumlu bir şekilde ayağa kaldırdı.Bu iş casaret işi.Bize bu olumlu bir şekilde yansır inşallah.Ayrıca bugün gazetede görüdüğüm fotoğraf beni etkilemişti.Gazze de cuma namazı çıkışı Türk bayrakları ile çekilmiş resim vardı...

En son sahina61 tarafından Cmt Oca 31, 2009 11:38 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Yeşilalan & Baltacılı Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Gündem Tüm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız