nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
koleksiyon67

Kayt: 03 Oca 2008

MesajTarih: Pzr Oca 06, 2008 6:39 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ýnternet bambaþka bir alem ben 1991-1993 yýllarý arasýnda Yeþilalan(Holaysa)da öðretmenlik yaptým.Köyünüzün diðer sitesine üye oldum.Ve bir kaç gün içinde 1992 yýlýnda öðretmenliðini yaptýðým TUNCAY KALYON,HÜSEYÝN ÖZÇELÝK ile msn yoluyla görüþme imkaný buldum buradan tüm eski öðrencilerime ve yeþilalan köyüne sevgiler saygýlar.Ýsmini hatýrlayabildiðim öðrencilerim HALÝL ÝBRAHÝM KANIK,MAHMUT KANIK,ABDURRAHÝM BALTACI,ALÝ KEMAL YÜCE ,MAHMUT TANRIKULU,AYÞEGÜL KALYON,MURAT SEVÝNÇ,SÜLEYMAN ÖZBAY,AHMET KOÇ 15yýl sonra ancak bunlar hafýzamda kalmýþ tabiki dahasý var görüþmek üzere sevgiler saygýlar...

En son koleksiyon67 tarafndan Cmt Eyl 13, 2008 9:45 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi
kemalCUMAN

Kayt: 26 Arl 2006

MesajTarih: Pzr Oca 06, 2008 6:49 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Yýllar önce köyümüzde öðretmenlik yapan ve eðitimimize katký saðlayan ,uzun zaman geçmesine raðmen bizleri unutmayan çok deðerli hocamýz Gürdal Özçakýr'ý aramýzda görmek büyük bir mutluluk kaynaðý.Kendisine selam ve saygýlarýmýzý iletiyoruz. Yetiþtirdiði öðrencilerine süpriz yapmýþtýr. Aramýza hoþ geldiniz..

En son kemalCUMAN tarafndan Pzr Oca 06, 2008 6:50 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Pzr Oca 06, 2008 8:34 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Gerçektende gurur verici birþey.14 sene sonra öðretmenin seni arýyor ve hal hatýrýný soruyor.Bu müthiþ birþey.Özellikle de bu senin hocan olmasý...
fatma

Kayt: 08 Au 2007

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 1:51 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

selam bende öðren.fatma kahveci hatýrlamak vehatýrlanmak güzel allah bizleri güzel duygulardan mahrum brakmasin .isminizi gör.hemen tanýdým.inþallah iyisinizdir.saygýlar.*blushing**blushing**realsad*
koleksiyon67

MesajTarih: Sal Oca 15, 2008 4:40 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Merhabalar Fatma bir öðrencimle daha irtibat kurmak beni hayli sevindirdi.Þu anda TUNCAY,HÜSEYÝN ve seninle tekrar görüþmüþ olduk.Fatma ben Allaha þükür iyiyim .Umarým sende iyisindir.Allaha emanet ol eski arkadaþlarýndan görüþtüðün varsa selamlarýmý iletirsen sevinirim....
Baa dn
fatma

MesajTarih: r Oca 16, 2008 9:06 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

selam hocam bende köyden 93 de ayrýldým kimseyle görüþemiyorum ama bizlere eðtim verenleri görmesekde unutamýyoz ben ýstanbulda yaþiyorum.üniversiteyi kazandým gitmek nasip olmadý hayýrlýsý .07/07/2007 de ýspartalý olan eþimle evlendim .ýsmek de öðrenciyim kumaþ üzerine çini boyama yapýyom .anenizle ve babanýzda iyidir inþallah onlarlada tanýþmiþdýk.

En son fatma tarafndan Pr Oca 17, 2008 2:47 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
koleksiyon67

MesajTarih: Pr Oca 17, 2008 5:17 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Fatma allah mesut etsin eþine selamlarýmý söylersin.Tarihi özellikle mi? belirlediniz. Öyle gözüküyor eþin tarihi böylece hiç unutmaz Smile bende 1997 yýlýnda Of ilçesinden olan eþim MUKADDER haným ile evlendim.9 yaþýnda HÝLAL DÝDAR 7 aylýk NÝHAN DÝDAR adýnda iki kýzým var.Annnem ve babam ile ayný apartmanda oturuyoruz.Eþimde bu kumaþ ve ahþap boyama iþlerine meraklý ama malesef Ýstanbuldaki gibi bir ÝSMEK gibi kurum yok.Tarihçi olarak çini.tezhip ve hat sanatý ilgimi çekiyor kumaþ üzerine çini ilginç olmalý bu arada eski öðrencilerimle yazýþmak son günlerdeki en büyük mutluluðumdur.Eþin ve sen Allaha emanet olunuz...
Baa dn
fatma

MesajTarih: Cum Oca 18, 2008 1:50 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

slm alah razý olsun sizede ömür boyu mutluluk dilerim oflu bir hanýmýn varsa cok þanslýsýn benim anemde oflu .evlilik tarihimiz þans sadece ama onuda hatýrlamaz.*realsad*.eþiminde selamý var.ne güzel memleketinizde olmanýz.kumaþ üzerinde çini cok güzel oluyo ama sabýrlý ve dikat isdiyo hata kaldýrmýyo gözlerim alerji olduama cok zevkli.inþalah eðtim türkiye geneline yayýlýr yengede yararlanýr.ben lise ve dersane öðretmenlerimle görüþüyom.sizinlede görüþünce bende cok mutlu oldum.eþinizecok selam .anene ve babanadacok selam.coçuklarýnýzýn adlarý cok güzel allah onlarýsýzlere baðýþlasýn.*clap*
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Tanýþma Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz