nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
MuR@T_ToSuN

Kayt: 03 Hzr 2006

MesajTarih: Cmt May 10, 2008 9:33 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

kýrmýzý baþlýklý kýz masalýný bide kurdun aðzýndan dinleyelim..

Her gün yaptýðým gibi ormaný temizlemeye çýkmýþtým. Orman benim evim, temiz tutmak da benim görevim.
Derken bir kýz beliriverdi. Kýrmýzý baþlýk ve peleriniyle çok þüpheli bir görünümü vardý. Kimin
aklýna gelir bu garip kýyafeti giymek. Bir kurnazlýk peþindeydi mutlaka. Bir süre dikkatle izledim
bu garip kýzý. Elinde taþýdýðý üzeri örtülü sepette kim bilir ne taþýyordu!.. Yürüyüþü bile normal
deðildi. Yanýna yaklaþýp ne yaptýðýný sorunca bana büyükannesinin evine gittiðini söyledi ama gel de
inan. Yine de býraktým peþini kendi iþime döndüm. Ama aklým o kýza takýldý bir kere... Bir gidip
bakayým doðru mu söyledikleri dedim kendi kendime; gerçekten böyle bir büyükanne var mý? Siz
olsaydýnýz gerçekliðini kontrol etmek istemez miydiniz? Orman benim evim. Ben hem ev sahibiyim, hem
de diðer orman sakinlerine karþý sorumluyum. Neyse uzatmayayým... Gittim, baktým ve gerçekten bir
büyükanne buldum. Sorduðumda "evet o küçük kýz benim torunum" dedi. Ben de sorumlu bir kiþi olarak;
"bu küçük kýz yabancýlarla konuþulmayacaðýný öðrenmemiþ daha!..." dedim ve anlattým küçük kýzla
karþýlaþmamý... Büyükanne de ürperdi ve birlikte küçük kýza bir ders vermeye karar verdik. O yataðýn
altýna saklandý, ben Onun geceliðini giydim, baþlýðýný taktým ve yataðýna yattým. Küçük kýz birazdan
içeri girdi. Seslendi cevap verdim. Ne þaþkýn bir çocuk!.. Beni büyükannesi sanývermiþti. Ben benim
büyükannemi deðil sesinden, kokusundan bile tanýrým oysa ki. Neyse bunlar bir þey sayýlmaz, daha
neler yaptý bilseniz. Kulaklarýmýn niçin büyük olduðunu sordu. Ne ayýp þey hiç sorulur mu!... Yine
de çocukluðuna verip yumuþak bir sesle cevapladým. "Seni iyi dinlemek için"... Ama bu sefer kalkýp
da burnumun niçin büyük olduðunu sormaz mý!.. Küçük kýz hiç mi hiç terbiye almamýþ. Ben zaten
burnumu kendime kompleks haline getirdim, öz-güvenim sallantýda. Psikologlar, estetikçiler... Dünya
para harcýyorum ama nafile. Yine aldýrmamaya çalýþýrken bu sefer de aðzýmýn kocaman olduðunu yüzüme
vurmaz mý! Tabi ki kýzdým, siz olsanýz kýzmaz mýydýnýz? O sinirle ayaða fýrlayýp peþinde koþturmaya
baþladým. Birden ne olsa beðenirsiniz! Bir kocaman avcý elinde tüfek kapýdan dalýverdi. Beni "seni
hain kurt, büyükanneyi yedin deðil mi?.." diye suçlamaz mý !.. Halbuki büyükannenin kýlýna bile
dokunmadým, O da saklandýðý yerden çýkýp beni korumaya çalýþmadý. Malum yaþlýlýk,kulaklarý iyi
duymuyor. Avcý mahkeme yapmadan infaz kararýmý verdi. Tabi ben de adalet bulamayacaðýmý, hatta
canýmý yitireceðimi anlayýp pencereden zor attým kendimi. Geçirdiðim büyük korkunun sarsýntýsý
yetmiyormuþ gibi o gün - bu gün ormanda bile yüzümü rahat gösteremez oldum. Adým haine çýktý.
Yeter Artýk... Ben Suçsuzum...

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: Cmt May 10, 2008 9:38 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yani bunda kurtun ne suçu var avcýda tüfekle gelmiþ olacak þeymi çok güzel bu yaa paylaþým için saðol*clap**clap**hilarious**hilarious**hilarious**hilarious**hilarious**hilarious*
MuR@T_ToSuN

Kayt: 03 Hzr 2006

MesajTarih: Pr May 22, 2008 8:27 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

rica ederim

Kayt: 17 Ksm 2006

MesajTarih: Pr May 22, 2008 1:07 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

gerçekten güzelmiþ tþkler*clap**clap**hilarious**hilarious**hilarious*
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Fýkralar - Komik Yazýlar Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz