Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trabzonspor Yönetiminden açıklama
24 Kasım 2009 Salı Saat 13:22
Son oynadığımız Kasımpaşa maçının ardından yaşanan gelişmeler üzerine yönetim kurulu tarafından bir açıklama yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Sezon başından beri takımımızı çalıştıran Teknik Direktörümüz Hugo Broos’un gerek şehrimizin gerekse de ülkemizin şartlarına uyum konusunda çektiği sıkıntılar ve alınan başarısız sonuçlar nedeniyle karşılıklı görüşmeler neticesinde görevden alınmıştır. Yönetim kurulumuz kulübümüzde görev yapacak en uygun teknik direktörün belirlenmesi doğrultusunda arayışlarına başlamış olup, kısa sürede bu konuyu çözüme kavuşturmayı planlamaktadır. Yine kurulumuzca söz konusu ara dönemde şuandaki mevcut görevi ve sorumluluğu gereği Ünal Karaman’ın takımı hazırlaması yönünde karar alınmıştır.

Bu arada yapılan değerlendirme sonucunda takıma katkıları açısından büyük beklenti içerisinde olduğumuz oyuncularımız Egemen Korkmaz, Rigobert Song, Tony Sylva, Gökhan Ünal ve Engin Baytar’ın sezon başından beri ve özellikle de son maçtaki formsuzlukları sebebiyle bir süre özel çalışmaları uygun görülmüştür. Bu oyuncularımızın eski performanslarını kazanarak yeniden takıma katkı sağlaması yönündeki beklentimiz sürmektedir. Alınan karar gereğince gündeme gelen kaptanlık konusu ve kadrodan ayrı çalışacak olan oyuncular hakkındaki nihai karar yeni göreve başlayacak olan teknik direktörün tasarrufuna bırakılacaktır. Kamuoyuna duyurulur”

Ünal Karaman’ın açıklamaları

Takımın başında çıktığı ilk antrenman öncesi açıklamalarda bulunan Karaman, şöyle konuştu: “Gelişmeleri hepiniz takip ediyorsunuz. Birçoğunuz benden daha önce bilgiye sahip oldu. Geçmişi ifade etmeme gerek yok. Başlangıçta Trabzonspor’a  hizmet adına buraya gelmiştik. Trabzonspor’un geçiş dönemi içinde yönetimin takımı çalıştırma anlamında bizden isteği oldu. Bu isteğe bizim kayıtsız kalma şansınız söz konusu değildi. Bunu cevaplandırmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

Karaman, takımdan ayrı özel çalışmasına karar verilen oyuncular Engin, Egemen, Gökhan, Song ve Sylva’yla ilgili de konuşarak, “Trabzonspor formasını giyen her oyuncu bizim için önemli ve hepsi ayrı bir değerdir. Dolayısıyla hiçbir arkadaşımızı dışlayıp itilmiş pozisyonuna sokma düşüncemiz söz konusu değil. Trabzonspor yapacağı her türlü eylemi tepeden tırnağa kendisine yakışır bir şekilde yapar. Belli dönem arkadaşlarımız aramızda olmayacak. Yine kenarda çalışacaklar ama ruh olarak duygu olarak içimizde olacaklar. En kısa sürede inşallah herkes kendine ait özeleştiriyi yapacaktır. Futbolcular,  ‘Biz de Trabzonspor’un içerisinde bir bütün olmalıyız’ diyeceklerdir. Onları bu ruha ulaştırmaya gayret edeceğiz. Herkesten anlayış

Bu haber toplam 1389 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2019 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR