Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Köylülerimizin Ankara Dayanişması
21 Ocak 2013 Pazartesi Saat 20:59
Ankara'da her ay düzenli yapılan Çaykara günlerinde Köylülerimiz etkin rol oynuyor

Ankara’da yaşayan Çaykara’lı hemşerilerimizin geleneksel hale getirdikleri her ay bir yerde buluşma, dertleşme ve hasret giderme toplantılarının 2013 yılı Ocak ayı toplantısı Ankara Pursaklar ilçesindeki Dede-Torun lokalinde gerçekleşti.

Ankara’da yaşayan Köylülerimizden Ankara Pursaklar ilçesinde imamhatip Recep OCAK, müteahhit Hasan YAVUZ, Emekli öğretmen Temel YÜCEL, Gazi Üniversitesi Öğretim üyesi Doc.Dr.İsmail ŞAHİN, Şair Osman ŞAHİN, Sağlık Bakanlığında Memur Sait KARACA, Savunma sanayi müşteşarlığında uzman yardımcisi Mehmet DAMA, Ankara İtfaiyesinde çalışan Murat DAMA, iller Bankasında çalışan İnşaat Mühendisi Haydar Özçelik, Aşçi Murat OKUTAN katılarak memleketimizde uzaklarda diğer çaykaralı hemşerilerimizle birlikte hasretlik giderdiler. Ayrıca Ankara’nın Soğuk akşamlarında Çaykaralıların sıcak ve neşeli muhabbetlerinde güzel bir akşam geçirdiler. Toplantıya katılanlar böyle bir mekânda hemşerilerimizle bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Her ay düzenli bir şekilde farklı yerlerde yapılan bu toplantıların, dünyanın birçok yerinde yaşayan Çaykaralılara örnek teşkil edecek şekilde aksamadan devam etmesi nedeni ile bu organizasyonu düzenleyen ve içinde bulunan herkese Yeşilalan.net olarak tebrik ediyor, hiç bitmeyecek şekilde devam etmesini temennisinde bulunuyoruz.

Her ay farklı bir yerde devam edecek olan bu organizasyonlara isteyen tüm hemşerilerimiz katılabilecektir.

Haber: Recep Ocak/ ANKARA

Bu haber toplam 2103 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2018 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR