Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ankara’da İftarda buluştular
15 Temmuz 2013 Pazartesi Saat 15:10
Ankara da ikamet eden Çaykaralılar iftar yemeğinde bir araya geldi.

Ankara’da yaşayan Çaykara’lı hemşerilerimizin geleneksel hale getirdikleri her ay bir yerde buluşma, dertleşme ve hasret giderme toplantılarının 2013 yılı Temmuz ayı toplantısı yapıldı.

Ramazan ayın dolayısıyla iftar yemeğinde Ankara’da bir araya gelen hemşerilerimiz sohbet etme imkânı buldular.

Toplantıya Ankara’nın değişik yerlerinden gelen ve aralarında Köylülerimizin bulunduğu 42.Çaykaralı hemşerimiz bu anlamlı Ramazan ayında hasret giderdiler. Köylümüz, Hasan Yavuz ve İsmail Yavuz’un amcaları ve Recep Ocak’ın kayınpederi Rahmetli Dursun Yavuz’un vefatı dolayısıyla toplantıya katılanlar kendilerine başsağlığı dilediler.

Ayrıca geçen ay evlenen Köylümüz, Savunma Müşteşarlığında uzman yardımcısı olarak çalışan Mehmet Dama ile Nurettin Sevinç’in kızı için Çaykaralılar grubu adına birer yarım altın taktım edildi. Toplantıya katılan yine Köylümüz olan, İlkbank’da Teknik Uzman yardımcısı Haydar Özçelik’in nişanlandığından dolayı tebrik edildi.

 

Gurbet ellerde birlik ve beraberliklerini koruma adına yapılan bu etkinliklerin aksamadan devam etmesi nedeni ile bu organizasyonu düzenleyen ve içinde bulunan herkesi www.yesilalan .net sitesi yönetimi adına tebrik ediyor, hiç bitmeyecek şekilde devam etmesini temennisinde bulunuyoruz.

Her ay farklı bir yerde devam edecek olan bu organizasyonlara isteyen tüm Çaykara ve Dernekpazarı hemşerilerimiz katılabilecektir.

Haber: Recep Ocak/ANKARA

Bu haber toplam 2282 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2019 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR