Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SVN İnşaat İzmit'te Açıldı
29 Ocak 2013 Salı Saat 09:50
Köylümüz Murat Sevinç tarafından kurulan SVN inşaat İzmit'te törenle hizmete açıldı

Köylümüz, İzmit'te ikamet eden girişimci Murat sevinç tarafından kurulan SVN inşaat şirketi İzmit Bekirdere Mahallesi Turan Güneş Caddesi No:337 adresinde törenle hizmete girdi. Yıllarca inşaat sektöründe çalışmalarına devam eden Sevinç, Yeşilova’da devam eden projeleriyle SVN İnşaat, yaşam alanı projeleri ile İzmit’te adını duyurmayı ve önemli işlere imza atmayı hedefliyor. Açılışa İzmit Belediye Başkanı Dr.Nevzat Doğan, Siyası Parti temsilcileri,Karadenizli işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

AÇILIŞI İZMİT BELEDİYE BAŞKANI YAPTI

Yapılan dualardan sonra, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan kurdeleyi kesmeden önce yaptığı ısa konuşmada, girişimcimiz iş hayatına atılmasından dolayı mutluluk duyuyorum. Her gün daha çok gelişen inşaat sektöründe İzmit’te yeni bir firmanın açılması bizleri sevindirmiştir. Yeni iş yerimiz hayırlı olması ve işadamlarımıza bol kazançlar diliyorum, dedi.

İzmit Bekirdere Mahallesi Turan Güneş Caddesi No:337 adresinde hizmete giren SVN inşaatın satış sorumlusu Faruk CAN ve ofis sorumlusu Ayten OCAK olarak hizmet verecek.

SVN inşaat sahibi Murat SEVİNÇ gazetemizde yaptığı açıklamada, Karadenizlinin inşaat alanındaki birikimini ve müteşebbis ruhunu yansıtmak istediklerini, son yıllarda inşaat sektöründe teknolojik gelişmelerin yaşandığını, firma olarak bu gelişmelerin ışığında elemanlarımızla birlikte İzmit’te hizmet vermenin Mutluluğunu yaşayacaklarını, söyledi.

Haber: www.yeşilalan.net

Bu haber toplam 2873 defa okundu.
yeni iş hayatında başarılar dilerim
FARUK YILMAZ
Başarılarının devamını diliyor,
yeni atılımının mutluluk getirmesi dileğiyle, İnsanı başarıya taşıyan kendi azmi ve sabrıdır.
31 Ocak 2013 Perşembe Saat 12:57
Hayirli oLsun
Mustafa Tosun
Allah Hayirli saglikli kazanclar Nasip etsin
29 Ocak 2013 Salı Saat 19:19
muvafakıyetler
bayram yavuz ailesi
yeğenımın merhum enışdemın usdunb aşarısın yakalayacağin ı hatta ondanda ılerı godureceğine ınanıyorum ış hayadında ustun başarılar herkese faydalı olacaağina ınanarak teprık eder helalden bol kazanclar sağlıklı gunle ryuce mevladan dıler gozlerınden operım dayısı bayram yavuz ailesi
29 Ocak 2013 Salı Saat 18:39
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2018 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR