Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Burs Başvuruları Başladı
11 Ekim 2011 Salı Saat 11:28
Yeşilalan Baltacılı Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği burs başvuruları almaya başladı.

Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Kalkındırma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (YESBALDER), 2011–2012 eğitim-öğretim dönemi için burs başvurularını almaya başladı.  

Köylümüz (Yeşilalan-Baltacılı) olup üniversitelerin lisans ve yüksek lisans bölümlerinde okuyan öğrencilerin yararlanabileceği burs için müracaatlar bugün itibariyle başladı. Başvurular 10 EKİM – 10 KASIM 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. Bursla ilgili istenen evraklar belirtilen son tarihe kadar dernek adresine ulaştırılması gerekmektedir. Geçtiğimiz yıllarda burs olan öğrencilerinde yine istenen tüm evrakları tamamlayıp, dernek adresine göndermesi gerekiyor. Eksik ve yanlış evraklı başvurular değerlendirilmeyecektir.


Konuyla ilgilenen öğrencilerin ilgili duyuruya göre hareket etmeleri gerekmektedir.

Ayrıca, verilecek burs sayısı ve miktarı dernek yönetimi tarafından yapılacak olan değerlendirmeler sonrası kamuoyuna duyurulacaktır.

NOT: Teknik sıkıntıdan dolayı BURS BAŞVURU FORMU ile BURS BAŞVURU DİLEKÇE FORMUNU sisteme ekleyemiyoruz. Burs için başvuruda bulunacak öğrenci kardeşlerimiz, meil adreslerini aşağıdaki adrese göndermeleri gerekiyor. Formlar gelen meillere gönderilecektir.

Adres ve İletişim Bilgileri:

Yeşilalan ve Baltacılı Köyleri Derneği

Esentepe Mah. Yavuzselim Bulvarı

Kefeli İşh. Dış Kapı No: 141 Kat: 2

TRABZON 

Telefon:   0 (462) 323 15 00 

 Email: yesilalanbaltacilidernegi@gmail.com Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir

www.yesbalder.org 

BAŞKANDAN ÖNEMLİ ÇAĞRI

YESBALDER Yönetim Kurulu Başkanı Recep Köksal, yeni eğitim öğretim döneminin herkese hayırlı olması dileğinde bulundu.

Derneğin küçük bütçelerle büyük işlere imza atmaya çalıştığını dile getiren Köksal, "Derneğimizin en önemli faaliyetlerinden biri de köylümüz olup üniversitede okuyan öğrencilere burs verme konusudur. Geçtiğimiz üç yılda 174 öğrenciye toplam 62 bin liranın üzerinde burs ödemesi yapıldı. Bu hiç küçümsenmeyecek bir rakamdır." dedi.

Köksal, dernek yönetimi olarak bu yılda öğrencilere burs vermeyi planladıklarını dile getirerek şöyle konuştu: "Bugün itibariyle burs duyurumuzu yapmış bulunuyoruz. Öğrencilerimiz gerekli evrakları tamamlayıp derneğimize gönderecek ve yönetim kurulu da gerekli değerlendirmeleri yapacaktır. Burada asıl görev saygıdeğer hemşehrilerimize düşüyor. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada onların yardımlarına ve desteklerine ihtiyacımız var. Üç yılda ödenen 62 bin liralık burs tamamen hayırsever iş adamları ve değerli köylülerimizin katkılarıyla gerçekleşmiştir. Bu hizmetin bu yılda aksamadan devam etmesi ve yavrularımızı sevindirmek hepimizin görevidir."

Bu haber toplam 3582 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2018 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR