Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Trabzon Meydan Parkı Hizmete açıldı
18 Temmuz 2011 Pazartesi Saat 00:30
Trabzon'da yenilenen meydan parkı törenle hizmete açıldı.

Yaklaşık 6 ay önce ihale edilen yani parkın, eski belediye önü ve parka bakan kısmı ile önceleri belediye otobüslerinin kalktığı yerler yeni parkın içine dâhil edilerek halkın kullanabileceği alanlar çoğaltıldı. Modern bir görünüme kavuşan parkın içinde 11 adet havuz, halkın dinleneceği oturma yerleri tuvaletler ve diğer sosyal tesisler bulunmaktadır.

Parkın açılışına Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon Milletvekilleri Faruk Özak, Prof. Dr. Aydın Bıyıklıoğlu, Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu,  bürokratlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Parkın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, meydan parkının Trabzon Halkı’na hayırlı olmasını dileyerek, “Yaklaşık 6 ay önce ihale ettiğimiz Meydan Parkı’nı bugün açıyoruz. Bu parkın inşaatı sürecinde büyük özveri gösteren başta Meydan esnafı olmak üzere tüm ekibimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Trabzon Milletvekili Faruk Özak’da kısa bir konuşma  yaparak Meydan Parkı’nın yeni haliyle Trabzon’a çok yakıştığını ifade etti.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, Trabzon’un yaşanabilecek 4. İl arasında olduğunu belirterek, “Trabzon’umuz gittikçe büyüyor dedi.

YENİ YAPILAN PARKTAN GÖRÜNTÜLER

FotoHaber: Kemal ÇUMAN/www.yesilalan.net

Bu haber toplam 7021 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2020 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR