Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ankara'da Çaykara günleri devam ediyor
17 Şubat 2013 Pazar Saat 19:50
Ankara da ikamet eden Çaykaralıların her ay düzenli olarak yapmış oldukları toplantıları devam ediyor.

Ankara’da yaşayan Köylülerimiz ile Çaykara’lı hemşerilerimizin geleneksel hale getirdikleri her ay bir yerde buluşma, dertleşme ve hasret giderme toplantılarının 2013 yılı Şubat ayı toplantısı Ankara gençlik parkında Hansaray Cafede yapıldı.

Toplantıya 28 Çaykaralı hemşerimiz katılarak hasret giderdiler. Toplantıya katılanlar arasında her ay iki kişi toplantıya ev sahipliği yapıyor. Bu ayki toplantıya Şair Osman ŞAHİN ve Emekli öğretmen Cevahir ŞAHİN ev sahipliği yaptılar. 
Güzel bir ortamda yapılan toplantıda hoş saatler yaşandı. Gecenin esprisi ise toplantının sonunda gerçekleşti. Toplantı sonunda dilek ve temenniler bölümünde bazı arkadaşların bu gece toplantı esnasında üşüdüklerini ve hasta olmaları durumunda sorumluların toplantıya ev sahipliği yapan arkadaşların olacağını söylediler. Bu sırada Şair Osman ŞAHİN bu toplantı vesilesi ile hasta olan tüm arkadaşların muayene paralarını ödemeyi ve istedikleri hastanede tedavi olabileceklerinin sözünü verdi. Toplantıya bir sonraki ayda buluşmak üzere son verildi.

Gurbet ellerde birlik ve beraberliklerini koruma adına yapılan bu etkinliklerin aksamadan devam etmesi nedeni ile bu organizasyonu düzenleyen ve içinde bulunan herkesi www.yesilalan.net sitesi adına tebrik ediyor, hiç bitmeyecek şekilde devam etmesini temennisinde bulunuyoruz.

Her ay farklı bir yerde devam edecek olan bu organizasyonlara isteyen tüm Çaykara ve Dernekpazarı hemşerilerimiz katılabilecektir.İ
rtibat:

Recep OCAK Tel: 53336205561

FotoHaber: www.yesilalan.net/Recep OCAK/ANKARA

Bu haber toplam 2896 defa okundu.
Tebrik
Gencali Muhammat
Emofo bedıya .Devam..
28 Şubat 2013 Perşembe Saat 18:04
herkese selam
bayram yavuz haykıran
bu guzel geleneksel toplandınları duzenleyenlere deşekkur eder devamı dıler selamlarımı yollarbaşda recep ocak ve dum kadılımcı ahbablarımı opreım bayram yavuz
18 Şubat 2013 Pazartesi Saat 22:39
Mevlam bozmasın
ÇAYKARALI YUSUF
Değerli köylülerimiz komşularımız bu gidiş iyi bir gidişe benziyor mevlam bozmasın inşaallah.sizleri kıskanıyoruz .selam ve saygılarımızla ALLAHA Emanet olunuz.
18 Şubat 2013 Pazartesi Saat 13:35
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2019 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR