Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Muhtarımız Kurtdağı Derneği Başkanı Oldu
04 Mayıs 2010 Salı Saat 09:43
İlçemizin en önemli organizasyonlarından biri olan Kurt Dağı Yayla Şenliklerini organize eden Kurt Dağı Yaylaları Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Muhtarımız Hüseyin Yılmazoldu.

 

Muhtarımız Hüseyin Yılmaz Kurdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Seçildi

İlçemizin en önemli organizasyonlarından biri olan 10 köyün ortak katılımı ile Ağustos ayının ilk Pazar günü gerçekleştirilen Kurt Dağı Yayla Şenliklerini organize eden Kurt Dağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği yeni başkanını seçti. http://www.yesilalan.net/images/other/115.jpg

2003 yılında gerçekleştirilen ilk şenlikleri 2004 yılından beri organize eden Kurtdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Recep Yıldız’ın Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı olması nedeniyle geçen ay istifa etmişti. Yönetim Kurulunun toplanarak oy birliği ile aldığı kararda Başkan Yardımcısı olan  Muhtarımız Hüseyin Yılmaz Kurtdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanlığına seçildi.  Başkan yardımcılığına ise Çayıroba Köyü Muhtarı Remzi Gündoğu seçildi.

2004 yılından 2010 yılına kadar başkanlık yapan Recep Yıldız aynı zamanda iki dönemde Eğridere Köyü Muhtarlığı yaptı. Siyasete atılması nedeniyle kendi isteğiyle dernek başkanlığından ve yönetim kurulu üyeliğinden istifa etti. Recep Yıldız derneğin kurulduğu 2004 yılından itibaren 6 yıl başkanlık yaptı.

Bu yıl Kurtdağı şenlikleri 01 Ağustos Pazar ramazan öncesine denk geliyor

Bu haber toplam 2551 defa okundu.
şenlikler...
Arzu AKTÜRK
Yayla şenlikleri yöremiz insanıyla ve neredeyse tüm dünyadan katılımlarla organize edilmesiyle önemli.Doğrusu buraların kültürüne çok yabancıydım ama zamanla bazı etkinlikleri gözlelemek güzel, hayatta eğlenmenin ve şenliğin böylesi doğayla başbaşa olması çok güzel.Bu arada gerek şenlik organizasyonlarında gerekse tüm aktivielerde yöreizin tanıtıında emeği geçenlere sağlık ve kolaylık diliyorum.
05 Mayıs 2010 Çarşamba Saat 17:33
Tebrik
Kemal Çuman
Son dönemlerde İnsanlarımızın dayanışmasını ve sosyal etkinliklerini arttırmak için yapılan bu organizasyonların ne kadar zor olduğunu bilen biri olarak, kurtdağı derneğinin başkanlığına seçilen değerli muhtarım Hüseyin Yılmaz'ın bu görevi başarı ile yerine getireceğine inanıyor. Kendisini tebrik ediyorum.Ayrıca her zaman yanında olacağımızı bildirmek istiyorum.
04 Mayıs 2010 Salı Saat 20:01
Tebrik
Ayhan YILDIRIM
Muhtarımızı tebrik ediyorum. Bizim köyümüzün muhtarına yakışacak bir görev. Hakkını vereceğini düşünerek başarılar diliyorum.
04 Mayıs 2010 Salı Saat 14:02
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2019 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR