Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Dernek Başkanından Üyelere İftar
18 Ağustos 2010 Çarşamba Saat 10:09
Kurtdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Köy Muhtarmızı Hüseyin Yılmaz Dernek Yönetimine iftar yemeği verdi.

Kurtdağı Yayla Şenlikleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı ve Yeşilalan Köyü Muhtarı Hüseyin Yılmaz Dernek Yönetimine iftar yemeği verdi. Yemeğe Çaykara Kaymakamı Cevdet Atay ve Belediye Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu da iştirak etti. Yemekten önce 01 Ağustos’da yapılan şenliğin  değerlendirilmesi için birde toplantı yapıldı. Toplantıda şenlik için yapılan harcamalar borç ve alacak hesapları kontrol edilerek toplantıya iştirak edenlerin şenlik hakkında ki düşünce, görüş ve önerileri tartışıldı ve karara bağlandı.

 Toplantının ardından iftar yemeğine geçildi. Yemeğe Çaykara kaymakamı Cevdet Atay, Belediye Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu, Dernek Başkanı ve Yeşilalan Köyü Muhtarı Hüseyin Yılmaz, Eğridere Köyü Muhtarı  Yaşar Ağıralioğlu, Çayıroba Köyü Muhtarı Remzi Gündoğu, Derindere Köyü Muhtarı Hasan Tahsin Birkan, Kayran Köyü Muhtarı Ahmet Kara, Taşlıgedik Köyü Muhtarı Kemal Güven, Çambaşı Köyü Muhtarı Sebahattin Sezer, Taşören Köyü Muhtar V. Bilal Aydın Yönetim kurulu üyeleri Hasan Karaçay, İbrahim Aslanoğlu,  Ali kemal Sevinç, Mehmet Yazıcı, Dursun Ali Baltacı, Ahmet Okutan, İbrahim Kahveci katıldı.  

Yemeğin ardından Nazar çay ocağında Kaymakam Cevdet Atay, Beldiye Başkanı Namık Kemal Gedikoğlu ve Dernek Yönetimim kurulu Nazar çay ocağında vatandaşlarla birlikte çay içerek bir süre  sohbet etti.

Çaykara Gazetesi

Bu haber toplam 2293 defa okundu.
Tebrik
Kemal Çuman
Kurtdağı şenliklerinin dernek başkanlığını yürüten değerli muhtarımız Hüseyin Yılmaz'ı şenliklerdeki mükemmel organizasyondan dolayı kutlamak isterim.Bu kadar büyük organizasyonlarda sıkıntısız olarak şenlikleri bitirmek büyük başarı.Ayrica ramazan dolayısıyle ilçemizin yönetim birimleri ile bütünleşmek için verdiği iftar yemeği içinde ayrıca tebrik eder,kendisine bundan sonraki çalışmalarında başarılar dilerim.
18 Ağustos 2010 Çarşamba Saat 20:11
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2019 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR